czwartek, 28 października 2010

Knowing / Zapowiedź - Kosmici to dupki

spoilers ahead
Będzie krótko w ramach reklamy społecznej i ostrzeżenia przed wypożyczeniem. 'Wypożyczeniem' wink wink.
Dlaczego wykładowca zadaje filozoficzne pytania na lekcji astronomii? Dlaczego na rzeczonej lekcji mają poziom zagadnień z podstawówki? Dlaczego niesamowicie zaawansowani kosmici nie mogą normalnie porozumieć się z ludźmi? Po co ostrzeżenia przed katastrofami skoro nie ma na nie wpływu? Czy kosmici byli odpowiednikiem forumowych trolli? Na wielkim statku mieszczą się tylko dwie osoby i para królików? Zostawiacie małe dzieci na obcej planecie bez zasobów i jednym królikiem na głowę do żarcia? Bez paczki zapałek i zestawu do survivalu przynajmniej? Czy Nicolas Cage ma jeszcze inne wyrazy twarzy? Po co oglądałem to do końca?!
Ale fajne efekty były...

wtorek, 26 października 2010

Newsy/Ploteczki: nowe tereny do Warhammera

Nie widziałem o tym żadnej informacji na sieci (pewnie przegapiłem po prostu) więc wrzucam szybki skan z ostatniego Bladego Karła:


Zburzona wieża ma kosztować 18 funciaków a cała 40. Sądząc po cenach, masywności makiet i całkowitym braku informacji o tworzywie stawiam na jakąś utwardzoną piankę. Jak dla mnie rewelacja i totalny must have.

piątek, 15 października 2010

Iron Templars: Squad Noveril

Wreszcie skończyłem drużynę termosów z ostatniej podstawki do 40K, w zasadzie byli na wykończeniu od prawie miesiąca i wystarczyło jeden dzień przy nich posiedzieć. Dzięki bonusowemu terminatorowi z Białego Karła mogę wystawiać ich tak jak planowałem Iron Templars - na zasadach Dark Templarów albo jako normalną drużynę z sierżantem.

Do tego trochę vipów, nazwy drużyn jeszcze nie ustalone ale w drugiej po prawej jest widoczny brat Pingwin w mkVI.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...