czwartek, 27 stycznia 2011

Dziadowskie lifehacki

Pomyślałem że się podzielę kilkoma ostatnimi wynalazkami. Raczej nie zostanę szalonym naukowcem ale może przynajmniej redneckiem innowatorem.

Niehackowalne zabezpieczenie przed przechwyceniem kamery!

Klapki jak nowe!

Odsączanie kaszy!

piątek, 21 stycznia 2011

Miszyn Stejtment 2011 - postanowienia noworoczne, głównie modelarskie

Koffany dzienniczku rok przeleciał w pizdu szybko i czas na nowe postanowienia i odkurzenie starych. W zasadzie z zeszłorocznych to udało mi się zrobić grywalną armię Space Marines i co więcej: nawet nimi kilkukrotnie zagrać. Great succes. No i może do pewnego stopnia czynienie dobra. Do marines niedługo skończę kolejne squady (termosy i piechota do cc) i parę innego stuffu, wip poniżej.


Z zeszłego roku żywcem przechodzą:
- grywalna armia Orków do WH40K
- Meksykanie i bandyci do dzikiego zachodu
- cała armia beżowych do Warzone
- skończyć tereny czterdziestkowe z GW
- projekt X, który uczyni mnie królem nerdów

Tym razem żeby nie zapomnieć wydrukuje, powieszę na ścianie i będę odhaczał.

Do tego zobowiązałem się do skończenia grywalnej armii do Warmastera (też OiG) w jakimś rozsądnym czasie. Chciałbym wrzucać częściej notki na bloga i zorganizować w końcu jakiś turniej WZ. Będzie ciężko ale damy radę.

Alakhai Painting Challenge - zaczynam coś robić

Razem ze Szczurem, Pietią i Gobasem zrobiliśmy w ramach mobilizacji malarskiej taki czelendż żeby do piętnastego lutego pomalować figurkę Alakhaia - jeszcze tą starą wersję z MC. Na razie:
1) Przestawiłem ludka z jednego miejsca na drugie
2) Zrobiłem podstawkę - wyszło nieszczególnie ale to praktycznie moja pierwsza styczność z plasticardem, nawalę na to mnóstwo farby i będzie ok :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...