piątek, 20 stycznia 2017

Muł


Grudniowa nowość do Warzonka dotarła z pewnym opóźnieniem. Proszę też wybaczyć focie robione ziemniaczkiem. Mule to uniwersalny transporter - może go używać w zasadzie każda armia w tym Legion. Stylistyka modelu to klimat raczej Drugiej Wojny i diselpunku niż współczesnych transporterów i dobrze. Do settingu pasuje doskonale.


W standardowym Prodosowym pudełku dostajemy sporo części, w tym elementy do konwersji pojazdu pod konkretną frakcję. Księga symbolizująca Bractwo, sztandar Capitolu i bardzo fajne nóżki do skorumpowanej Mroczną Harmonią wersji Legionowej. Nie było niestey nic do Bauhausu ale mam pomysł jak to poprawić :)  Nadlewki są odrobinę uciążliwe ale nie jest nic z czym by nie poradził sobie każdy modelarz. Co natomiast było irytujące to ewidentnie ułamana przednia oś i przyklejona przed zapakowaniem modelu, średnio profesjonalne podejście.


Muł jest zaskakująco całkiem spory, nie jest to skala dokładna z żołnierzami ale chyba w każdym bitewniaku pojazdy są odrobinę mniejsze by pozostały w rozsądnych rozmiarach. Model jest dość prosty ale w pozytywnym znaczeniu - pasuje do każdej frakcji i nadaje się do konwersji. Na foci niżej widać że nie przykleiłem rur wydechowych z prawej strony ale wyglądały dość komicznie :)
czwartek, 19 stycznia 2017

LF update: etap 1

Najprostsza część z głowy :) Przerzuciłem materiały. które już przerabiałem wcześniej,  na blogspotową wersję LF. Spis treści, do którego będą sukcesywnie wpadały kolejne rzeczy, jest tutaj albo pod ikonką z prawej albo pod liniafrontu.pl (chyba :)). 


Kolejny krok teraz to turnieje z 2004 roku i trochę galerii i opowiadań. Wszystko to trwa bo muszę odtwarzać zawartość pierwotnej strony ręcznie szukając plików, zwłaszcza z opowiadaniami może być problem bo z jakiś przyczyn program zgrywający stronę nie zachował ich ale tu postaram się znaleźć oryginały w mailach itd.

I jeszcze styczniowe nowości :) Żelazko całkiem mi się podoba :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...