sobota, 19 czerwca 2010

Nerdoza - Year One

To jest to - chyba pierwsza nerdowa rzecz, którą miałem. Zestaw 6804 'Surface Rover' z 1984 roku. Wczesny objaw zainteresowania sf i modelami, kiedy go złożyłem było już za późno - przepadłem. Dosyć sporo kiedyś tego się uzbierało - sukcesywnie będę zamieszczał fotki. Oczywiście teraz Lego przebiło stare zestawy serii Space ubererdowymi modelami na licencji Gwiezdych wojen.

5 komentarzy:

 1. Aaaaa! Ten kosmonauta nie ma twarzy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hardships of Space...
  Ja poszedłem w strone Rycerzy i Piratów :)
  wciąż mam..
  Tehac

  OdpowiedzUsuń
 3. bombastyczne!!! szkoda ze moje lego gdzies przepadło :/ wlasciwie to wiem co sie z nim stalo. Moja siora wydala je komus za co za co jedyny i sluszny kalifat juz dawno wydal na nia wyrok smierci -.-

  OdpowiedzUsuń
 4. ja mialem taki przegubowy wózek z 3 kosmonautami - 2x żółty i 1xbiały - dowódca. To była magia.

  Teraz, dla synka kupuję SW Lego - to już nie jest to, dalej, lego Aqua, Mars - też niby fajne, ale pamiętam obrazki z bazy kosmicznej - te płyty montażowe z kraterami, proste, ale efektowne konstrukcje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolo nie ma też ręki - ciężkie życie miał. Z serii space jeszcze trochę tego było - w tym też duży 'przegubowy' (ale chyba inny bo tylko z dwoma ludkami), znajdę i złożę to porobię fotki w ramach sentymantalej nerdozy.
  A nowe z SW są imho świetne (no, też dla syna kupuje czasem, jakoby, teges...) Zaraz wrzucę fotę (co prawda kiepską bo telefonem) modelu skrajnie niszowego i nerdowego...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...